THe BEverly

مالک محترم در کاندو بورلی،
ما به عنوان گروهی از مالکان نگران، نارضایتی خود را از هیئت مدیره فعلی مجتمع مسکونی خود اعلام می کنیم. ما قویاً معتقدیم که هیئت مدیره نتوانسته است در راستای منافع مالکان عمل کند، که منجر به سوء مدیریت مالی، نگهداری و امنیت ساختمان ما شده است. علاوه بر این، علیرغم درخواست های مکرر ما برای اطلاعات و بازخورد، از عدم شفافیت و ارتباط هیئت مدیره ناامید هستیم.
پس از بررسی ها متوجه شدیم که هزینه نگهداری ماهانه واحدهای ساختمانی ما بین 10 تا 20 درصد بیشتر از واحدهای ساختمانی همسایه است. انتظار می رود این اختلاف با گذشت زمان افزایش یابد که ارزش واحدهای ما را کاهش می دهد و آنها را کم رقابت می کند. این موضوع سوءمدیریت آشکار ساختمان و منابع آن را نشان می دهد و هر ماه تأثیر مستقیمی بر کیف پول ما دارد.
امسال در می 2023، مایلیم به اطلاع شما برسانیم که دو کرسی هیئت مدیره برای انتخابات انتخاب خواهند شد. با توجه به این موضوع، ما خواستار حمایت شما برای انتخاب دو هیئت مدیره جدید هستیم که بهترین منافع مالکان را به شیوه ای منصفانه و مؤثر نشان دهند. دو عضو هیئت مدیره جدید که تجربه تجاری گسترده و دیدگاه تازه ای را برای هیئت مدیره به ارمغان می آورند، که متفکران مستقل خواهند بود و نه افراد “بله” برای مدیریت.
ما چشم انداز روشنی از آنچه می خواهیم برای آپارتمان خود به دست آوریم، داریم، جایی که مالکان در تصمیماتی که بر دارایی و کیفیت زندگی ما تأثیر می گذارد، نظر و نظر دارند. هدف ما تشکیل هیئتی است که این کار را انجام دهد
• اجرای یک بودجه واقع بینانه،
• کاهش هزینه های غیر ضروری،
• اطمینان از تعمیرات و نگهداری به موقع و با کیفیت مناطق و تأسیسات مشترک،
• استخدام کارکنان و پیمانکاران شایسته و قابل اعتماد،
امنیت و ایمنی ساختمان و ساکنان خود را افزایش دهیم و
• ایجاد حس اجتماع و همکاری در بین مالکان.
اگر دیدگاه ما را به اشتراک می گذارید و می خواهید از ما حمایت کنید، لطفاً با ما در Time2Change2023@proton.me تماس بگیرید.
برای ایجاد این تغییر به مشارکت و حمایت شما نیاز داریم. ما با هم می توانیم آپارتمان خود را به مکانی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم.
از وقت و توجه شما ممنونیم.
با قدردانی،
همسایه دلسوز شما
Time2Change2023@proton.me

PS
ما می نویسیم تا از شما دعوت کنیم که در روزهای یکشنبه 21 مه و یکشنبه 28 مه 2023 از ساعت 12 ظهر تا 14:00 در پارک زیر یکی از آلاچیق های نزدیک ساختمان ما به ما بپیوندید.
این یک فرصت عالی برای ملاقات با سایر ساکنان و به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مسائلی است که بر ساختمان و جامعه ما تأثیر می گذارد. اگر بخواهید از هدف ما حمایت کنید، فرم های پروکسی نیز در دسترس هستند. امیدواریم شما را آنجا ببینیم!